naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

CBS Nijdjip contactgegevens

Adresgegevens

Nijdjip
Jongema 4
9001 LA Grou

Telefoon: 0566-622267
Mailadres: info@nijdjip-grou.nl

 
menu

Winnaars "Op Voeten en Fietsen"

- woensdag 21 maart 2018 -

Deze week was het de bedoeling dat zoveel mogelijk kinderen met de fiets of te voet naar school komen. Om veilig aan het verkeer te kunnen deelnemen is vooral veel oefenen van groot belang. Dinsdag 20 maart kwam de verkeerscommissie tellen van welke klas er de meeste kinderen met de fiets of te voet zijn. En onze groep 1/2B ging met de onderbouwprijs ervandoor. Gefeliciteerd! Maar liefst 86% van deze klas kwam dinsdag op de fiets of lopend! De middenbouwbeker ging naar groep 5/6B van De Twa Fisken (88%) De bovenbouwbeker ging naar groep 7/8 A&B van De Twa Fisken (97%!) Allemaal gefeliciteerd. Maar ook een mooie prestatie die we hopelijk vol kunnen houden nu het mooie weer er weer aankomt.
Deze week was het de bedoeling dat zoveel mogelijk kinderen met de fiets of te voet naar school komen. Om veilig aan het verkeer te kunnen deelnemen is vooral veel oefenen van groot belang. Dinsdag 20 maart kwam de verkeerscommissie tellen van welke klas er de meeste kinderen met de fiets of te voet zijn. En onze groep 1/2B ging met de onderbouwprijs ervandoor. Gefeliciteerd! Maar liefst 86% van deze klas kwam dinsdag op de fiets of lopend!

De middenbouwbeker ging naar groep 5/6B van De Twa Fisken (88%)
De bovenbouwbeker ging naar groep 7/8 A&B van De Twa Fisken (97%!)

Allemaal gefeliciteerd. Maar ook een mooie prestatie die we hopelijk vol kunnen houden nu het mooie weer er weer aankomt.

17 september 2018

Magazine Thuis&School

Wij zijn als school aangesloten bij "Ouders van Waarde". Zij geven o.a. een magazine u... Lees meer...

13 september 2018

Informatiebrief september

U kunt HIER de nieuwsbrief van september vinden. Ook staat de nieuwe jaarkalender weer... Lees meer...

03 september 2018

Welkom en Grouster Merke

We hopen dat jullie een goede vakantie hebben gehad. Het weer was in ieder geval schit... Lees meer...