naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

CBS Nijdjip contactgegevens

Adresgegevens

Nijdjip
Jongema 4
9001 LA Grou

Telefoon: 0566-622267
Mailadres: info@nijdjip-grou.nl

 
menu

Winnaars "Op Voeten en Fietsen"

- woensdag 21 maart 2018 -

Deze week was het de bedoeling dat zoveel mogelijk kinderen met de fiets of te voet naar school komen. Om veilig aan het verkeer te kunnen deelnemen is vooral veel oefenen van groot belang. Dinsdag 20 maart kwam de verkeerscommissie tellen van welke klas er de meeste kinderen met de fiets of te voet zijn. En onze groep 1/2B ging met de onderbouwprijs ervandoor. Gefeliciteerd! Maar liefst 86% van deze klas kwam dinsdag op de fiets of lopend! De middenbouwbeker ging naar groep 5/6B van De Twa Fisken (88%) De bovenbouwbeker ging naar groep 7/8 A&B van De Twa Fisken (97%!) Allemaal gefeliciteerd. Maar ook een mooie prestatie die we hopelijk vol kunnen houden nu het mooie weer er weer aankomt.
Deze week was het de bedoeling dat zoveel mogelijk kinderen met de fiets of te voet naar school komen. Om veilig aan het verkeer te kunnen deelnemen is vooral veel oefenen van groot belang. Dinsdag 20 maart kwam de verkeerscommissie tellen van welke klas er de meeste kinderen met de fiets of te voet zijn. En onze groep 1/2B ging met de onderbouwprijs ervandoor. Gefeliciteerd! Maar liefst 86% van deze klas kwam dinsdag op de fiets of lopend!

De middenbouwbeker ging naar groep 5/6B van De Twa Fisken (88%)
De bovenbouwbeker ging naar groep 7/8 A&B van De Twa Fisken (97%!)

Allemaal gefeliciteerd. Maar ook een mooie prestatie die we hopelijk vol kunnen houden nu het mooie weer er weer aankomt.

12 juni 2018

Privacy en AVG

Op de Nijdjipskoalle wordt zorgvuldig omgegaan met de privacy van onze leerlingen. In ... Lees meer...

19 mei 2018

Informatiebrief mei

Ook in mei is natuurlijk weer nieuws, lees HIER de nieuwsbrief.... Lees meer...

10 april 2018

Informatiebrief april

Hier weer de informatiebrief van april. In deze brief nieuws over: Pasen, Hemelvaart e... Lees meer...